Останнє оновлення: 7 квітня 2023 р

This-is-Germany.info
News (загальний)

7 квітня законодавча база для заходів захисту від Корони закінчилася. Це означає: останні заходи, які залишилися, були скасовані – наприклад, носіння маски FFP2 під час відвідування лікарні чи будинку престарілих.

З 2 лютого 2023 року припиняється дія масок у громадському транспорті.

8 грудня – загальнонаціональний день попередження. З 11:00 попередження про випробування повідомлятимуть різними каналами. До них належать, наприклад, телебачення, радіо, цифрові міські табло чи смартфони. Вантажівки з гучномовцями також можуть їздити вулицями з повідомленнями. Смартфони розроблені для оптимізації дзвінка для створення нової форми попередження.Федеральне відомство цивільного захисту надасть додаткову інформацію.

З 1 липня 2022 року всі викинуті електронні пристрої можна буде здати в супермаркети, за умови, що довжина краю пристрою не повинна перевищувати 25 сантиметрів. У супермаркеті необхідно взяти прилад, незалежно від того, де він був придбаний.

Федеральний уряд публікує тут загальну та актуальну інформацію щодо коронавірусу.

Федеральне міністерство закордонних справ надає інформацію про подорожі під час пандемії Covid 19 тут.


News (українці)

Федеральний уряд створив портал  Germany4Ukraine, де українці можуть отримати вичерпну допомогу та інформацію.

Tagesschau — найпопулярніша програма новин у Німеччині, яка в майбутньому пропонуватиме новини з українськими та російськими субтитрами. З новинами можна ознайомитись у медіа-центрі ARD та на каналі YouTube.

Інформацію про проїзд потягами для людей, які втекли з України, можна знайти тут.

Українська тележурналістка Кароліна Ашіон з Kyyiv, відома по українському ТБ, щодня дає 10-хвилинні новини українською мовою на німецькому телебаченні. Доступний щовечора з понеділка по п’ятницю на RTL.news, ntv.de та YouTube.